O nas

Carina to polska, rodzinna firma produkująca odzież dla dojrzałych, świadomych swojego piękna kobiet, które cenią w ubiorze zarówno elegancję jak i wygodę. W naszych projektach umiejętnie i z pasją łączymy szlachetną klasykę z aktualnymi trendami w modzie.

Proponujemy linie wizytowe oraz kolekcje na każdy sezon – zawsze odznaczające się najwyższą jakością wykonania i dbałością o detale. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy produkty w zakresie rozmiarów od 40 do 58 oraz w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkie nasze kolekcje są tworzone i produkowane w stu procentach w Polsce, co jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji, a dla Państwa gwarancją otrzymania produktu wysokiej jakości.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową. Zapraszamy do współpracy hurtownie odzieży, sieci sklepów odzieżowych oraz sklepy internetowe. Oferujemy możliwość wysyłki towaru. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość naszych wyrobów, profesjonalna obsługa oraz konkurencyjne ceny sprawią, że stała współpraca z nami przyniesie Państwu wymierne korzyści.

Zapraszamy do kontaktu aby zapoznać się z naszą  aktualną ofertą.

 

plansza informacyjna PFR poziom